Tento produkt již není na skladě

Elegantní dívčí boty Mayoral 9403-50 Béžový

73,06zł

76,90zł

Elegantní dětské boty s ozdobnou květinou, se zapínáním na suchý zip Mayoral z kolekce novorozených dívek z jarní-letní sezóny kód produktu 9403 barva 50 Béžový. Oblečení pro novorozence.

Složení: Svršek: 100% polyuretan Střed: 100% bavlna Podešev: 60% polyuretan 40% guma

Mayoral

sezónaJaro-léto
sbírkanewborn girl
barvabéžový
Modelelegantní
přidánídekorativní květiny
sponalopuch

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

VRÁCENÍ? TOTO JE JEDINÉ:

Máte právo vrátit koupený produkt během 14 dnů ode dne obdržení zásilky.

Nemusíte ani uvádět důvod vrácení, i když budeme věřit za takovou informaci - využijeme ji při přípravě nabídky a zlepšení fungování obchodu.

PAMATUJTE:

Vytiskněte a vyplňte formulář vrácení zboží. Pokud nemáte možnost tisknout, vyplňte formulář, který jste obdrželi spolu s objednaným zboží. Rovnež můžete vyplnit a odeslat formulář odstoupení od smlouvy nebo vlastnoručně napsané prohlášení odstoupení od smlouvy.
Budeme vděční za zaslání originálu nebo kopie faktury, což uspíší proces vrácení zboží.
Zákazník je odpovědný za ztrátu hodnoty vráceného zboží v souladu s platnými právními předpisy.
V případě, že jste za objednávku zaplatili hotově na dobírku a na formuláři pro vrácení jste uvedli Váš bankovní účet, bude Vám hodnota objednávky vrácena na uvedený bankovní účet. V případě, že jste na formuláři neuvedli číslo bankovního účtu, bude Vám hodnota objednávky vrácena stejným způsobem, jaký jste použili při objednání zboží. Vrácení bude provedeno ve lhůtě od 5 do 14 dnů podle platných zákonných ustanovení.

Vrácené platby se zasílají na náklady, které nejsou vráceny.

Vytiskněte a vyplňte formulář pro vrácení. Pokud nemůžete vytisknout, vyplňte formulář, který jste obdrželi s objednaným produktem. Můžete také vyplnit a odeslat formulář pro odstoupení nebo samotné prohlášení o odstoupení od smlouvy.
Zákazník je odpovědný za ztrátu hodnoty vráceného zboží v souladu s platnými právními předpisy. Bude nám vděčné, pokud je v původním obalu od výrobce.
Nezapomeňte připojit originál nebo kopii dokladu o nákupu (potvrzení o faktuře nebo faktury s DPH) a odešlete jej na adresu:

CzechLogistic - GULIWERKIDS.PL
ul. Vratimovská 681/80
71900 Ostrava - Kunčice

PAMATUJTE:

Nezapomeňte přiložit originál Nebo kopii nákupního dokladu (faktura příjem Nebo DPH).
Vytiskněte a Vyplňte Formulář vrácení zboží. Pokud Nemat možnosť Tisknout, Vyplňte Formulář, which jste obdrželi Spolu s objednaným zbožím.
Rovněž můžete vyplnit Formulář odstoupení od Smlouvy Nebo Prohlášení vlastnoručně zdřímnutí jednoznačné odstoupení od Smlouvy a Odeslat Ho elektronickou formou e-mailu obchod@answear.cz.
V prípade, ZE jste na objednávku zaplatili Hotová na dobírku a formuláři vrácení jste uvedli pro Vas Bankovní Účet, VAM Bude Hodnota Objednávky vrácena na uvedený Bankovní Účet. V prípade, ZE jste na formuláři neuvedli číslo bankovního účtu, VAM Bude Hodnota Objednávky vrácena stejným způsob, Jaky jste použili objednání zboží PŘI. Hodnota Objednávky VAM Bude vrácena ve lhůtě 5-14 DNU, DLE zaplatil USTANOVENÍ.
Pro srovnání Náklady zbozi o sobě k nám vrácení nevztahuje.
Neposílejte nám zásilky na dobírku - Nemám technickou MOŽNOST převzít takovou výhodu.
K Zajištění bezpečného a rychlého doručení zásilky Doporučujeme Její propustil kurýrskou službou anebo poštovní cestou Doporučená Nebo s potvrzením zásilky odmítnout.

REKLAMACE


Pro všechny výrobky zakoupené v obchodě platí podmínky, které Vám umožňují reklamovat zboží z důvodu neshodnosti se smlouvou do 2 let od data nákupu.

Krok za krokem - jak reklamovat výrobek?

1. Reklamační formulář - stáhnout formát .PDF - vytiskněte a důkladně vyplňte. Reklamace bez přiloženého formuláře nebo s nesprávně vyplněným dokladem nebudeme bohužel moci uznat.

2. Pokud nemáte možnost reklamační formulář vytisknout, můžete takový formulář vypsat podle vzoru i ručně.

3. Pošlete reklamované zboží spolu s reklamačním formulářem na adresu:

CzechLogistic - GULIWERKIDS.PL
ul. Vratimovská 681/80
71900 Ostrava - Kunčice

4. Reklamace jsou zpracovávány v průběhu maximálně 30 dní od data přijetí reklamovaného výrobku.

5. V případe odůvodněné reklamace bude poškozené zboží opraveno anebo vyměněno za jiné (plnohodnotné). Pokud nebude oprava nebo výměna možná (např. kvůli chybějícím skladovým zásobám) - vrátíme Vám hodnotu ceny výrobku.

Prosíme Vás o zaslání produktů společně s vyplněným reklamačním formulářem na adresu:
CzechLogistic - GULIWERKIDS.PL
ul. Vratimovská 681/80
71900 Ostrava - Kunčice
s poznámkou "GULIWERKIDS.CZ - reklamace".

Z bezpečnostních důvodů Vás prosíme o zaslání balíčku DOPORUČENĚ (s dokladem o zaslání) nebo pomocí kurýrní služby.
Reklamace bude vyřešena během 30 dní od přijetí reklamace v našem sídle. Pokud máte ve věci reklamací jakékoliv dotazy,
prosíme Vás o kontakt s naší zákaznickou podporou guliwerkids@gmail.com

Related Products

Najczęściej wybierane