Předpisy pro nákupy v internetovém obchodě GuliwerKids.pl

platné od 22-12 2014 roku

GuliwerKids.pl je online obchod provozován GuliwerKids Ciba Renata Al. Mickiewicza 4 28-100 Busko-Zdrój potvrzení o zápisu do rejstříku podnikatelských činností vydaného UMiG Busko NIP: 655-001-32-93 REGON: 290451953 kontaktujte nás na e-mailové adrese guliwerkids@gmail.com

1. Internetový obchod GuliwerKids.pl provádí maloobchodní prodej prostřednictvím internetu. Objednávky jsou přijímány prostřednictvím webové stránky www.guliwerkids.pl

2. Klientům, kteří používají internetový obchod GuliwerKids.pl a vytvoří tak účet, v němž jsou shromažďovány údaje a informace o zákazníkovi ohledně jeho objednávek v Guliwerkids.pl (dále jen "účet"). Poskytování služeb na účtu v GuliwerKids.pl je trvalé. Zákazník má právo ukončit smlouvu uzavřenou se společností Guliwerkids týkající se účtu tím, že odešle e-mail na adresu guliwerkids@gmail.com. Výše uvedené nevztahuje na situace, kdy je obchod GuliwerKids v procesu dokončení objednávky zadané zákazníkem. V takovém případě bude řešení probíhat po dokončení objednávky.

3. Chcete-li zaregistrovat vytvoření účtu, musíte vyplnit registrační formulář. Zákazník obdrží potvrzení a další právní informace vyžadované e-mailovou adresou poskytnutou při registraci. Jakmile je registrace potvrzena, mezi obchodem Guliwerkids.pl a klientem je uzavřena smlouva týkající se údržby účtu.

4. Všechny produkty, které jsou k dispozici na stránkách Guliwerkids.pl, jsou zcela nové, bez fyzických nebo právních vad a jsou legálně umístěny na polském trhu. 24měsíční záruka je poskytnuta pro všechny položky od počátku nákupu.

5. Všechny ceny na stránkách Guliwerkids.pl jsou hrubé ceny (včetně DPH). Pro každý prodaný výrobek se vystavuje potvrzení o přijetí nebo DPH.

7. Objednaný produkt je doručen kuriérem a je možné ho osobně vyzvednout v nebytovém skladu. Zákazník nese náklady na doručení při nákupu.

8. Smlouva uzavřená mezi zákazníkem a obchodem Guliwerkids.pl ohledně nákupu daného produktu je včasná a trvá po celou dobu trvání smlouvy. Místo dodání produktu je adresa uvedená zákazníkem nebo v některých případech osobní sbírka.

9. Zákazník je povinen zaplatit za objednané zboží v internetovém obchodě Guliwerkids.pl, včetně nákladů na doručení nejpozději do 14 dnů od uzavření smlouvy s výplatou při dodání.

Způsoby platby

1. Bankovní převod na účet č

11 2010 0000 0022 0143 5552  FIO BANKA

Fio Banka a.s. Millennium Plaza, V Celnici 10 117 21 Praha 1

2. Při doručení: platba kuriérovi v době doručení.

 Ve vybraných případech si společnost Guliwerkids.pl vyhrazuje právo na další telefonní ověření těchto objednávek.

3. Rychlé platby DOTPAY

płatności dotpay

Registrace a kontaktní údaje: Dotpay SA se sídlem v Krakově, 30-552 Kraków, ulice Wielicka 72, zapsané u okresního soudu Kraków-Śródmieście v Krakově, 11. obchodního oddělení registru národního soudu pod číslem 0000296790, číslo 634-26- 61-860, NIP EU PL6342661860, REGON číslo 240770255 a základní kapitál ve výši 4 000 000,00 PLN, uhrazené v plné výši v hotovosti.

10. Dodací lhůta až tři pracovní dny.

11. Produkty mají záruku 24 měsíců od data nákupu.

12. Guliwerkids.pl odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

13. Stížnosti prosím zašlete na e-mailovou adresu guliwerkids@gmail.com

Popis postupu reklamace:

Kupující může podat prodávajícímu stížnosti týkající se uzavřené smlouvy na e-mailové adrese guliwerkids@gmail.com] nebo písemně na adresu prodávajícího. Správně podaná stížnost by měla obsahovat alespoň:

jméno, příjmení, adresa, e-mailová adresa kupujícího,
datum uzavření dohody tvořící základ stížnosti,
předmět stížnosti, s uvedením požadavku Kupujícího,
všechny okolnosti, které odůvodňují stížnost.
Pokud je nutné údaje nebo informace uvedené ve stížnosti doplnit, před posouzením stížnosti prodávající požádá stěžovatele o jeho doplnění v uvedeném rozsahu.
Prodávající uznává stížnost do 14 dnů ode dne jejího obdržení ve správné podobě.
Odpověď na stížnost je zaslána na e-mailovou adresu poskytnutou Kupujícím nebo na tradiční poštovní adresu.

 

Schopnost použít mimosoudní prostředky pro řešení stížností a nápravy a přístup k těmto postupům:

Kupující, který je spotřebitelem, má možnost využít mimosoudní způsob řešení stížností a podání žaloby před Stálým soudem pro spotřebitelskou arbitráž u provinčního inspektora obchodní inspekce v Busko-Zdróji. Informace o přístupu k výše uvedeným způsob a postupy řešení sporů lze nalézt na následující adrese:

 http://www.uokik.gov.pl, v záložce "Řešení sporů spotřebitelských sporů”.

 

14 Právo spotřebitele odstoupit od smlouvy:

Do 14 dnů od obdržení zakoupené zásilky nebo - v případě služeb - uzavření smlouvy může kupující (spotřebitel) odstoupit od smlouvy bez udání důvodu. V takovém případě vrátí Prodávající veškeré platby obdržené od Kupujícího. (návratové náklady na dopravu až do částky odpovídající nejlevnějšímu balíčku nabízené v nabídce)

Abyste mohli odstoupit od smlouvy uzavřené v obchodě Guliwerkids.pl, musíte předložit Prodávajícímu příslušné prohlášení o vůli e-mailem na adrese guliwerkids@gmail.com. Kupující může použít odstoupení modelu z níže uvedené smlouvy. Balíček by měl být zaslán na adresu

CzechLogistic - GULIWERKIDS.PL
ul. Vratimovská 681/80
71900 Ostrava - Kunčice


Vzor odstoupení od smlouvy (toto prohlášení by mělo být vyplněno a zasláno zpět, pouze pokud si přejete odstoupit od smlouvy):

[adresa prodávajícího]
I [jméno, příjmení kupujícího] tímto informuje o svém odstoupení od smlouvy o prodeji následujících položek: [názvy zakoupených položek], objednací číslo od ......
Datum uzavření smlouvy je [datum], datum přijetí položek [datum].
Jméno a příjmení: [jméno a příjmení kupujícího]
Adresa: [adresa kupujícího]
Datum: [datum odstoupení od smlouvy]
Podpis: [pouze pokud je formulář odeslán v papírové podobě]

Náklady na vrácení položky v případě odstoupení od smlouvy:
V případě odstoupení od Smlouvy nese Prodávající náklady na vrácení Zboží.

15. Povinnost dodat věci bez vad

Prohlašujeme, že Store guliwerkids.pl je povinen dodat zboží bez vad, s výjimkou závad uvedených v nabídce prodeje.

16. Ochrana osobních údajů

Guliwerkids.pl přikládá zvláštní důležitost ochraně soukromí zákazníků. Údaje poskytnuté při registraci slouží pouze k plnění objednávky a k informacím zasílaným elektronicky se souhlasem zákazníka. Více...

17. Ve věcech, které nejsou regulovány, platí polský zákon.